Tule Editesse tööle!

Tule tööle Editesse!

Editese meeskond rõhub oma töös kvaliteedile. See on tunnus, mille järgi kliendid meid tunnevad ja soovitavad ka teistele!

Läheneme tellija vajadustele personaalselt. Ühtse meeskonnana pingutame selle nimel, et koostöös valmiks parim lahendus.

 

Tule ja teeme koos põnevaid projekte!

Mille poolest on Editeses vägev töötada?

hobid

Ajaline vabadus

Editeses peame oluliseks töö tulemusi mitte töötegemisele kulutatud tunde. Tänu paindlikule tööajale on võimalik näiteks ülikooli kõrvalt tööl käimine ja hobidega tegelemine. 

Noored juhid

Toetavad juhid

Editese juhid Silver ja Marko on kompetentsed elektriinsenerid, kes teavad, et edu aluseks on meeskonna toetamine ja teadmiste jagamine. Nad arvestavad töötajate isiklike soovide ja eesmärkidega ning juhinduvad ettevõtte arengus selle järgi, et isiklikud eesmärgid toetaksid ettevõtte arengut ja vastupidi.

Kasvupotentsiaal

Kasvav ettevõte

Editese meeskonnatöö tulemusena kasvab meie kliendibaas iga aastaga. Usaldusväärse partnerina on tellijatega koostöö esimesest projektist kestma jäänud ning soovitustena juurde lisandunud uusi.

tiim

Kokkuhoidev tiim

Kvaliteetse töö kindlustab kokkuhoidev tiim, kes peab oluliseks, et tööl veedetud aeg mööduks lõbusas ja vabas õhkkonnas. Ühtset meeskonna vaimu kasvatame noolemängus ja koos lõunatades, mistõttu Editese juhid on kolleegid, mitte ülemused.

vajalik

Igaühel on oluline roll

Väikse ettevõttena on iga tiimiliige Editese jaoks oluline. Koos pannakse paika ettevõtte tegevusi ja eesmärke ning koos nende poole ka liigutakse. Sinulgi on võimalus oma panusega muuta meie käekäiku!

editese vabad töökohad

Nii, et...

... vaata üle allpool toodud pakkumised, küsi soovi korral lisaküsimused ja saada oma CV.

Pakkumised: vabad töökohad

Jonas

"Siin töötades ma näen, kuidas minu panus mõjutab firma käekäiku. Tunnen end siin ettevõttes vajalikuna. Mulle meeldib, et mulle on usaldatud suuri ja tähtsaid projekte."

Jonas, projektijuht
Kas tead, kust pärineb nimi “Edites”?
Firma nimi on inspireeritud kahe elektriajastu suurtegija nimest: T. A. Edison ja N. Tesla.
Marko

"Õnnelik töötaja on kvaliteetse töö alus. Selle jaoks ongi oluline vabadus oma tööaja planeermisel ja vastutus erinevate projektidega. Kuna Sinu käekäik mõjutab ka meid, on Sulle toeks nooruslik ja ühtehoidev meeskond!”

Marko, juhatuse liige
Vabad töökohad
Edites otsib elektriinseneri

Nutikad elektriinsenerid on meile alati teretulnud. Kui meil pole hetkel Sulle sobivat tööpakkumist, aga sooviksid Editeses töötada, siis palun saada oma CV ja ametikoha soov aadressile info@edites.eu