Editese meeskond

Tule tööle Editesse!

Editese meeskond rõhub oma töös kvaliteedile. See on tunnus, mille järgi kliendid meid tunnevad ja soovitavad ka teistele!

Läheneme tellija vajadustele personaalselt. Ühtse meeskonnana pingutame selle nimel, et koostöös valmiks parim lahendus.

 

Tule ja teeme koos põnevaid projekte!

 

Mille poolest on Editeses vägev töötada?

Follow through

Follow through

Editeses usume, et järjekindluses ja alustatud tegevuste lõpule viimises peitub edu võti. Lisaks suurelt unistamisele teeme igapäev vähemalt ühe ekstra sammu, et oma unistused ellu viia.

 
Noored juhid

Toetavad juhid

Editese juhid Silver ja Marko on kompetentsed elektriinsenerid, kes teavad, et edu aluseks on meeskonna toetamine ja teadmiste jagamine. Nad arvestavad töötajate isiklike soovide ja eesmärkidega ning juhinduvad ettevõtte arengus selle järgi, et isiklikud eesmärgid toetaksid ettevõtte arengut ja vastupidi.

 
Kasvupotentsiaal

Kasvav ettevõte

Editese meeskonnatöö tulemusena kasvab meie kliendibaas iga aastaga. Usaldusväärse partnerina on tellijatega koostöö esimesest projektist kestma jäänud ning soovitustena juurde lisandunud uusi.

 
tiim

Koostöö

Kvaliteetse töö kindlustab koostöö. Ühtset meeskonnavaimu kasvatame noolemängus ja koos lõunatades, mistõttu Editese juhid on kolleegid, mitte ülemused.

 
Smile roll

Igaühel on oluline roll

Väikse ettevõttena on iga tiimiliige Editese jaoks oluline. Koos pannakse paika ettevõtte tegevusi ja eesmärke ning koos nende poole ka liigutakse. Sinulgi on võimalus oma panusega muuta meie käekäiku!

 
Tule meile

Nii, et...

... vaata üle allpool toodud pakkumised, küsi soovi korral lisaküsimused ja saada oma CV.

Pakkumised: vabad töökohad

 
Jonas

"Siin töötades ma näen, kuidas minu panus mõjutab firma käekäiku. Tunnen end siin ettevõttes vajalikuna. Mulle meeldib, et mulle on usaldatud suuri ja tähtsaid projekte."

 
Jonas, projektijuht
Kas tead, kust pärineb nimi “Edites”?
Firma nimi on inspireeritud kahe elektriajastu suurtegija nimest: T. A. Edison ja N. Tesla.
Marko

"Õnnelik töötaja on kvaliteetse töö alus. Selle jaoks ongi oluline vabadus oma tööaja planeermisel ja vastutus erinevate projektidega. Kuna Sinu käekäik mõjutab ka meid, on Sulle toeks nooruslik ja ühtehoidev meeskond!”

 
Marko, juhatuse liige
Vabad töökohad

Sinu uus töökoht pakub Sulle põnevaid projekte üle Eesti, karjäärivõimalust projekteerijast valdkonnajuhiks ja võimalust kaasa rääkida ettevõtte arengus. Sinu uue töökohaga kaasneb vastutulelik töögraafik, erialased koolitused ja hea sissetulek. Sinu uus töökoht ootab Sinult head tehnilist taipu, meeskonnavaimu, erialaste programmide oskust ja varasemat töökogemust.

 
Edites otsib elektriinseneri!

Valgustus on sinu teema?

Oskad näha asju uues valguses?

Soovid kujundada unikaalset keskkonda?

 

Ootame oma meeskonda uut inimest, kes soovib koos meiega maailma paremaks muuta.

 
Valgustuse insener

Nutikad elektriinsenerid on meile alati teretulnud. Kui meil pole hetkel Sulle sobivat tööpakkumist, aga sooviksid Editeses töötada, siis palun saada oma CV ja ametikoha soov aadressile info@edites.eu